Finalisté 1. ročníku Pohádkového čarování s KuliFerdou


Finalisté kategorií jednotlivců

kategorie A1 - předškolní

Jméno Věk Název díla Školka
Alexandra Sadovnic 5 let Červená Karkulka MŠ Peškova, Barrandov
Alice Hojsáková 5 let Karkulka honí vlka MŠ Vlkava, Čachovice
Barbora Nováková 5 let Pohádka o Červené Karkulce MŠ U Stadionu, Česká Třebová
David Novotný 6 let Hrůzostrašné vlčí zuby MŠ U Stadionu, Česká Třebová
Ema Lenkerová 6 let Karkulka a vlk MŠ Soběslav
Felix Faltýnek 5 let Vlk sežral babičku a lže MŠ Dobrá voda u ČB
Felix Faltýnek 5 let Karkulka jede k babičce na koloběžce MŠ Dobrá voda u ČB
Jáchym Jirout 4 roky   MŠ Rosice
Jan Fialka 5 let Vlk knoflík MŠ Rudná
Jonáš Fořt 6 let   MŠ Sokolovská 2417, Tábor
Kačka Sýkorová 6 let Karkulka, myslivec a vlk s babičkou v břiše MŠ U Stadionu, Česká Třebová
Kateřina Pochobradská 6 let Karkulka je holčička jako já MŠ Soběslav
Lenka Šišková 5 let Vlku, na mě si netroufej MŠ Pohádka, Zábřeh
Lukáš Lána 6 let Vlk s Karkulkou a babičkou v břiše, který utíká pryč do lesa MŠ U Stadionu, Česká Třebová
Matouš Rýznar 6 let Vlku, tu máš kytičku MŠ Pohádka, Zábřeh
Max Matyska 6 let Červený čepeček MŠ B. Martinů 718, Ostrava
Michaela Černá 4 roky Karkulka potkala v lese vlka MŠ Soběslav
Nikola Kopecká 6 let Karkulka jde za dědečkem MŠ Rudná
Sabina Janečková 5 let   MŠ Rosice
Simona Kličková 6 let   MŠ Rosice
Zuzana Samková 4 roky Červená Karkulka a pan myslivec MŠ Sokolovská 2417, Tábor

 

kategorie A2 - mladší školní věk

Jméno Věk Název díla Škola
Diana Janíková 7 let Pohádka Červená Karkulka ZŠ Němčice, Tyršova 360
Eva Kelbelová 7 let   ZŠ Dolní Počernice
Filip Bodlák 9 let Vlk v babiččině posteli ZŠ Šimanovská 16, Praha 9 Kyje
Jan Hořánek 7 let   ZŠ Dolní Počernice
Jiří Pilař 9 let Červená Karkulka ZŠ a MŠ Chrášťany
Julie Míčková 7 let Chytrá myška chrání Karkulku 28. ZŠ Plzeň
Matyáš Seidl 8 let Červená Karkulka ZŠ a MŠ Chrášťany
Nela Šuráňová 7 let   ZŠ Dolní Počernice
Štěpán Gabriel 8 let Ochočený vlk ZŠ Zvolce, Pod Věží 554
Štěpán Vysloužil 8 let Pohádka Červená Karkulka ZŠ Němčice, Tyršova 360
Tobiáš Křížek 9 let   ZŠ Podbořany

 

Finalisté skupinových kategorií

kategorie B1 - předškolní

Jména Věk Název díla Školka
Nicol, Filip, Anežka, Adam, Zdeňka, Ráchel, Vít, Haidi, Jan, David, Andrej, Antonín, Nela, Petr, Nikola, Vítek, Petr 5–6 let Duhová Karkulka jde lesem MŠ Skořenice, Choceň
Vojtěch, Natálie, Jakub, Natálie, Nikolas, Aleš, Karolína, Nikola 4–7 let Červená Karkulka MŠ Daneta 
Jan, Veronika, Natálie, Anežka, Dominika 4–6 let O zeleném Karkulákovi 70. MŠ Plzeň 

kategorie B2 - mladší školní věk

Jména Věk Název díla Škola
Jan, Justina, Aneta, Jan, Nikol, Nela 6–10 let Červená Karkulka a medvěd 28. ZŠ Plzeň 
Kateřina, Michaela 10 let Karkulka a les plný mamutů 28. ZŠ Plzeň

 

>>Fotogalerii si prohlédněte na naší FB stránce <<