1. ročník pohádkového čarování

(2016 / 2017)

Přečtěte / vyprávějte si pohádku o Červené Karkulce. Následně dítě pohádku převypráví s úpravami dle fantazie.

Tuto upravenou pohádku pak dítě výtvarně ztvární (obrázek, nebo prostorový objekt). 

Časový harmonogram soutěže

  Akce Termín zahájení Termín ukončení Poznámka
Přihlášení do soutěže 1. ledna 2017 15. dubna 2017 důležité pro účastníky
Odeslání výtvarného díla 1. února 2017 15. dubna 2017 důležité pro účastníky
Vyhodnocení
1. kola
16. dubna 2017 28. dubna 2017  
Veřejné hlasování (2. kolo) 29. dubna 2017 31. května 2017 důležité pro postupující
Vyhodnocení 2. kola 1. června 2017 9. června 2017  
Slavnostní ukončení soutěže a předání cen   15. června 2017 důležité pro účastníky
>>PROGRAM<<

 

Vyhodnocení 1. ročníku

 

Základní přehled (statistika)

Popis Počet z toho MŠ z toho ZŠ
Celkem přijatých výtvarných děl 259 188 71
Postoupilo do 2. kola 37 26 11
 
Jak jsme postupovali při vyhodnocování? Přečtete si >>ZDE<<.
Přehled všech finalistů najdete >> ZDE <<.
 

Vítězové kategorií jednotlivců

kategorie A1 - předškolní

Umístění Jméno Věk Název díla Školka
1. Alice Hojsáková 5 let Karkulka honí vlka MŠ Vlkava, Čachovice
2. Nikola Kopecká 6 let Karkulka jde za dědečkem MŠ Rudná
3. Felix Faltýnek 5 let Karkulka jede k babičce na koloběžce MŠ Dobrá voda u ČB
 

kategorie A2 - mladší školní věk

Pořadí Jméno Věk Název díla Škola
1. Tobiáš Křížek 9 let Pohádka Červená Karkulka ZŠ Podbořany
2. Eva Kelbelová 7 let   ZŠ Dolní Počernice
3. Filip Bodlák 9 let Vlk v babiččině posteli ZŠ Šimanovská 16, Praha 9 Kyje
 
 


 


 

 

Vítězové skupinových kategorií

kategorie B1 - předškolní

Pořadí Jména Věk Název díla Školka
1. Nicol, Filip, Anežka, Adam, Zdeňka, Ráchel, Vít, Haidi, Jan, David, Andrej, Antonín, Nela, Petr, Nikola, Vítek, Petr 5–6 let Duhová Karkulka jde lesem MŠ Skořenice, Choceň
2. Jan, Veronika, Natálie, Anežka, Dominika 4–6 let O zeleném Karkulákovi 70. MŠ Plzeň 
3. Vojtěch, Natálie, Jakub, Natálie, Nikolas, Aleš, Karolína, Nikola 4–7 let Červená Karkulka MŠ Daneta
 
 

 

kategorie B2 - mladší školní věk

Pořadí Jména Věk Název díla Škola
1. Jan, Justina, Aneta, Jan, Nikol, Nela 6–10 let Červená Karkulka a medvěd 28. ZŠ Plzeň 
2. Kateřina, Michaela 10 let Karkulka a les plný mamutů 28. ZŠ Plzeň
 

 

 
 

Vítězové speciálních kategorií

Kategorie S1: vedoucí výtvarného díla (učitel MŠ, který zašle nejvíce děl postupujících do 2. kola soutěže)

  • Bc. Radka Vávrová - učitelka 3.třídy, MŠ U Stadionu Česká Třebová


Kategorie S2: vedoucí výtvarného díla (učitel ZŠ, který zašle nejvíce děl postupujících do 2. kola soutěže)

  • Mgr. Kracíková Kateřina, ZŠ Dolní Počernice
  • Mgr. Jana Tomanová, 28. ZŠ, Plzeň


Kategorie S3: mateřská škola (škola, která zapojí do soutěže nejvíce dětí)

  • MŠ Peškova, Peškova 963, Praha 5 - Barrandov


Kategorie S4: základní škola (škola, která zapojí do soutěže nejvíce žáků)

  • ZŠ a MŠ Chrášťany, Chrášťany 68, 270 01 Kněževes

Kam jste práci mohli poslat?

Výtvarné práce zasílejte po registraci do 15. 4. 2017 na adresu Nakladatelství Dr. Josef Raabe, s.r.o., Radlická 2487/99, 150 00 Praha 5. V případě fotografií „3D objektu“ na email: marketing@raabe.cz a do předmětu zprávy napište "Pohádkové čarování". 

Sponzoři

 

  


   Registrace byla ukončena

Užitečné odkazy


  

Další ročník(y)čarování